Google+ Followers

środa, 4 września 2013

Słońce :)

Jaki piękny dzień!!! Niech tak wygląda wspomniana ostatnio jesień i nic więcej nie trzeba mi do szczęścia :)
No może troszkę czasu, chociaż jak na to patrzę tak naprawdę z boku - obiektywnie to ja po prostu jestem źle zorganizowana i co z tego, że to wiem jak nic nie potrafię z tym zrobić :)

Postępy w haftowaniu marne z wyżej wymienionych przyczyn, chyba zmienię nawyki i zacznę się chwalić częściowymi postępami :)
Zaczynam żałować, że nie robiłam zdjęć. 
Śliczne maleństwa:Dziś rano w drodze do pracy towarzyszyło mi takie piękne niebo :)
3 komentarze:

 1. Witaj Agnieszko,
  miałaś piękne niebo w drodze. Tylko cieszyć oczy. Też czasem mam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce. Nie poddawaj się. Na pewno z czasem wypracujesz sobie system.
  Śliczna kolekcja hafcików.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przejmuj się tym, każdego czasem dopada taka jakaś nostalgia za tym co mija, ucieka, przecieka między palcami. Bierz się za robótki a wszystko wróci do normy :)
  Czytałam o Twoich problemach z mulinkami, że Ci dziecko pościągało numerację. Podaj jakie masz kolory w tym schemacie (a najlepiej wklej tu legendę, albo do mnie na maila), ja utworzę taki ciąg mulin i od najjaśniejszej do najciemniejszej uzgodnimy która mulina jest która.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za chęć pomocy na szczęście tym razem zdołałam zareagować na czas i uratowałam numerki kosztem drugich papierków :) Muszę bardziej uważać :) Miło wiedzieć, że jest wyjście jeśli kiedyś nie zorientuje się na czas, że pasażerowie odjeżdżają ;)

   Usuń

Nie ma większej nagrody niż miłe słowo :)