Google+ Followers

niedziela, 8 listopada 2015

Mała rzecz a cieszy

Grunt to mieć to coś coś co cieszy wycisza daje radość .... Lubię te wzory :) a ten powstał szybciutko by sprawdzić moją nową zabawkę laminator :) to nie do końca to czego się spodziewałam ale i tak jest fajnie :)

11 komentarzy:

 1. Laminator powiadasz...hmmm....ciekawa zabawka i pewnie pomocna będzie w wielu Twoich projektach. Te wzorki faktycznie takie wesolutkie są. Laminowane hafty, no,no jest to pomysł, zwłaszcza do prac, gdzie nie ma szybki i kurz się szybciej osiada.
  Fajnie ,że się pojawiłaś ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A to dopiero laminator! No mam takowy, ale do głowy mi nie przyszło, żeby hafty laminować. Ciekawe i godne wypróbowania.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, ze można laminować hafty. Ten bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. I możesz mieć haftowaną podkładkę pod talerze i nie martwić się, że się poplami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super sprawa. Kiedyś chciałam w pewnym punkcie zalaminować mały hafcik, ale powiedziano mi, że to jest za grube do laminowania i odpuściłam. Teraz mam swój, ale jeszcze się nie odważyłam go wypróbować. Tobie się to udało, więc i ja spróbuję. Świetny hafcik oprawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. prosty a jakiż piękny wzór i proszę jakie pomysłowe laminowanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię tego typu wzory. Od czasu do czasu taka odskocznia. Nie będę , widzę odkrywcza, gdy się zdziwię - laminator i haft. Nigdy nie pomyślałam, a mam laminator swój osobisty w domu. Używamy go z córką do laminowania dekoracji, pomocy do zajęć. Widać całe życie człowiek się uczy. Trzeba spróbować. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Nie ma większej nagrody niż miłe słowo :)