Google+ Followers

sobota, 31 października 2015

Zakładka

Mały dodatek do prezentu bardzo spóźnionego prezentu ale niestety ostatnio Piotruś nie jest już taki zdrowy jak kiedyś (podobno to przedszkole trzeba odchorować).

11 komentarzy:

 1. Śliczna. Ciekawy wzór. Mam ochotę, też na zakładki. Parę zrobiłam i leżą, bo nie bardzo wiem co dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękną zakładkę stworzyłaś. A dla Piotrusia dużo zdrówka życzę, niestety tak to z tymi przedszkolakami bywa, u mnie też ciągle łapali jakieś infekcje a jak poszedł starszy do szkoły to jak ręką odjął skończyły się ciągłe katary i kaszle, młodszy po zmianie przedszkola także inaczej już funkcjonował teraz w 1 klasie jak narazie tylko raz mi na 3 dni położył go katar-oby tak dalej. Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładek nigdy za dużo. Twoje wykonanie tej zakładeczki jest bardzo fajne, siostra zadowolona, a to najważniejsze. Piotruś teraz swoje odchoruje, potem będzie już " z górki", skończą się problemy zdrowotne, wszystko wróci do normy.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chodzi o przedszkolaki to prawda, że muszą odchorować choć "odpukać" mój Maciejek (chodzi teraz do 5-cio latków) jak na razie zdrowy. Poprzednie lata to także męczarnia. Ale mam nadzieję, że będzie tak jak z Kacperkiem, że jak pójdzie do szkoły to mu przejdzie. Więc życzę Ci dużo cierpliwości a maluszkowi dużo, dużo zdrówka. Zakładeczka urokliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładka super. Ja też wychodzę z założenia, że zakładek nigdy za wiele :)

  No i duuużo zdrówka dla Piotrusia

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna zakładeczka, z taką szybko czas płynie przy czytaniu, Dużo zdrowia dla Piotrusia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zrobiłaś wspaniałą zakładkę.

  OdpowiedzUsuń

Nie ma większej nagrody niż miłe słowo :)